Megoldott

Fedél nélküli kutyaürülék-gyűjtő kuka

A Petőfi téren a buszmegálló melletti kutyaürülékes kukának hiányzik a fedele, emiatt higiéniai szempontból kifogásolható, valamint ha esik, jó kis vízgyűjtőként funkcionál.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    sehol nincs ilyen kuka... mikor pótolják őket???
  • XVI. kerületi Önkormányzat Környezetvédelmi Irodaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    folyamatosan pótoljuk a hiányzó kukákat. eltávolítani, csak lakossági kérésre szoktunk.
  • 790501 Nokedli hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület többi részéről miért tűntek el a kutyaürülékes kukák??? Végig voltak a Csömöri úton is... nem akarnák ezeket pótolni?
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész!
    --------------------------------
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést a többi kutyasétáltató nevében is! :)
  • XVI. kerületi Önkormányzat Környezetvédelmi Irodaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    már kész
  • XVI. kerületi Önkormányzat Környezetvédelmi Irodaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentését. Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, akik legkésőbb holnapig kijavítják a jelzett hibát.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kukahiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    G66V+5W (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére