Megoldatlan

Építési törmelék - kerékpársáv - Postapalota

Anonim Járókelő

2018.03.17

Annak ellenére, hogy a bejelentés után történt takarítás, a probléma még mindig napi szintű.
Ha éppen nem az építkezéshez tartozó járművek foglalják el a kerékpársávot akkor a felhordott törmelék miatt használhatatlan.
Az út másik oldalán még durvább a helyzet (szintén a kerékpársávon!).
__________________
A régi Postapalota építkezéséhez kapcsolódó munkálatok során a kivitelező nem gondoskodik az általa okozott szennyezések eltávolításáról.
A Krisztina körút érintett szakaszán található kerékpársávot teljes szélességében borítja (a padkához közelebb több centi vastagon) sár és törmelék ami az építkezés területéről kerül ki.

Probléma helyszíne
Budapest Krisztina krt. 8-10

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A régi Postapalota építkezéséhez kapcsolódó munkálatok során a kivitelező nem gondoskodik az általa okozott szennyezések eltávolításáról. A Krisztina körút érintett szakaszán található kerékpársávot teljes szélességében borítja (a padkához közelebb több centi vastagon) sár és törmelék ami az építke...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Annak ellenére, hogy a bejelentés után történt takarítás, a probléma még mindig napi szintű.
    Ha éppen nem az építkezéshez tartozó járművek foglalják el a kerékpársávot akkor a felhordott törmelék miat...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Horváth Úr!
    Részemről rendben van.
    Tisztelettel.

    Kérjük, ne nyomtasson feleslegesen! FKF Nonprofit Zrt. - Felelősséggel
    környezetünkért!

    >>> Horváth László 2017.12.14. 11:10 >&g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994 számú
    Köztisztasági Rendelete alapján a terület beszennyezőjének kell
    gondo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére