Megoldatlan

szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

A Rákosi úti postahivatal előtt ez az öreg jármű parkolt, idős tulajdonosa nem tudja netán, hogy a saroktól 5 méteren belül nem állunk meg? Főként úgy, hogy az előtte lévő kijelölt rokkantparkolóba se tud 1 arra rászoruló parkolni.
Nem ártana itt is felfesteni a forgalom elől elzárt jelzést, mint a Csömöri-Köztársaság utcánál.

A postahivatal bejáratanál jó lenne 1 normális kerékpár tárololót kialakítani úgy, hogy a motorkerékpárok azt ne tudják használni, mert most rendszeren a bejárattól jobbra állnak a járművek és akik kerékpárral érkeznek, nem tudják a bringákat lelakatolva elhelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Így már értem, csak nem értem meg. Eddig azt hittem, hogy ha egy rendőr szabálytalanságot lát köteles intézkedni, attól függetlenül, hogy közterületre kirendelt, vagy bármilyen más titulusa legyen. Ma...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szabálytalanul parkoló autókat a közterületesek és a közterületre kirendelt rendőrők tudják megbüntetni a helyszínen. Ha a rendőrautóban ilyen személy ült volna, valószínüleg intézkedett volna, de n...
  • Balázs László hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap a Blahánál állt egy autó a forgalom elől elzárt területen, a busz nem tudott tőle befordulni. Dudált, de csak nem állt el. Arra járt egy rendőrautó, az sem szólt neki...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jogosulatlan közterület-foglalás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Madách utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Példamutatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére