Válaszra vár

rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó parkol a Kacsóh Pongrác u.79 sz.-nál /Szikszó parknál/szelektívgyűjtő sziget közelében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út 79

Hozzászólások

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjött a válasz.
    Tisztelt Bognár Úr!

    A járművet a tegnapi napon kiértesítettük.

    Tisztelettel:

    Dr. Füle Ferenc
    jogtanácsos
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére