Megoldott

Szemét

A Katona József és Visegrádi utca sarok egy hete ilyen!

Probléma helyszíne
Budapest Visegrádi u. 8

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    Az illegális hulladékokat elszállíttattuk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapjainkon és elektronikus levélben egyaránt!

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Admin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület

  • Sipos Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2 hét alatt sikerült megoldani ezt a bonyolult problémát!
  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület

  • Sipos Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomtalanitas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévizi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére