Megoldatlan

Nem fér el a babakocsi a járdán

Anonim Járókelő

Budapest XII. kerület Dániel út -Dániel köz sarkon a járdára elhelyezett FKF-es útszóró homokot tartalmazó láda zavarja a járdán a gyalogosforgalmat oly módon, hogy a babakocsi nem fér el a láda mellett a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Dániel köz 2

Hozzászólások

  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a hintőanyag
    láda a fotón is látható közlépcső síkosságmentesítését szolgálja
    ...
  • Sági Katalin (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére