Megoldott

hiányzó fák (2db)

Tisztelt Illékes!
Ha lehetséges kérem pótolják az elmúlt években "elparkolt" fákat. A szomszédos fák is elég méltatlan körülmények között vannak.
Köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Veres Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    A fákat pótolták. Köszönöm a résztvevőknek.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Veres Antal visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2017.11.22. 19:03 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Fákat?! Teljesen lepusztult a terület, tele szabálytalanul parkoló autókkal, ami tulajdonképpen zöldterület. A hivatal sz*** rá, még csoda, hogy az út túlsó oldalát nem parkolták szét (de nem akarok ö...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Veres Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére