Megoldott

Illegalis szemetlerakas

Anonim Járókelő

Tisztelt Cim!
A Sobieski utca 28. melletti ures telken a kidolt palank miatt keletkezett "bejaraton" tettek le az elmult napokban ezeket a zsakokat. Felo, ha a palankot nem javitjak meg, tovabbi szemetkupacok fognak keletkezni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • IX. kerület Ferencváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük. Tájékoztatom, hogy figyelem felhívása alapján az ingatlan tulajdonosával szemben hivatalból környezetvédelmi eljárást indítunk, melynek során határozatban...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.

    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának 48/1994 számú köztisztasági szabályrendelete pontosan meghatározza, hogy egy adott
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére