Megoldatlan

Kidőlt fa

A 3-as villamos Csengettyű utcai megállójától nem messze a sínek és a Fehérakác utca közti zöldterületen a vihar kidöntött egy fát, illetve több fatuskó, kivágott farönk is hever a fa környékén.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fehérakác u. 823

Hozzászólások

  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterület
  • IX. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 3-as villamos Csengettyű utcai megállója közelében levő kidőlt fa magánterületen található. Elszállíttatására jegyzői hatáskör nincs.

    Üdvözlettel:
    Bolgárné Várkonyi Mária
    körny...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Illetékesség hiányában továbbítom a Jarokelo.hu oldalon megjelent bejelentést.

    Üdvözlettel:

    [cid:image001.jpg@01D29429.E4596700]
    Rivasz Mária
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére