Megoldott

Zöldhulladék

Az FKF. Zrt. kerítése mellett egy kupacban gyűlt össze zöldhulladék. A hulladék közül fahajtások is kiágaznak. Kérem az illetékeseket, hogy orvosolják a problémát.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út 9

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a hulladékot
    munkatársaink elszállították.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére