Megoldott

Sérült korlát

A Gundellal szemben lévő sárga korlát eldeformálódott, illetve hiányoznak részei.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ecseri út 8-12.

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Ecseri út 8-12. előtti sérült korlátok cseréjét, javítását, tudomásunk szerint Társaságunk elkészítette."
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátokat már 2018. Október 3-án kicserélték horganyzott korlátokra.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Ecseri út 9, 1097 Magyarország (47.46789660, 19.10684178, 16)"-ról "Budapest, Ecseri út 8-12., 1098 Magyarország (47.46766924, 19.10688503, 17)"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Ecseri út 9 - nél (a Gundel Károly szakiskolával szemben), a sérült Rilsan korlátok javítását, pótlását
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Kérem a bejelentést újraküldeni, esetleg a Budapest Közút is illetékes lehet.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére