Válaszra vár

Tömegközlekedést nehezitő helyzet

Anonim Járókelő

A bekecs utcai iskola közelében a reggeli ill. délutáni órákban (évnyitó, évzáró, szülői értekezletek idején fokozottan) az út 2 oldalán parkoló autóktól a 31-es busz sokszor nem tud továbbhaladni. Az egyik oldalon teherautók is állandóan parkolnak. Jó lenne az út egyik oldalán várakozni tilos vagy megállni tilos táblát elhelyezni, hogy a tömegközlekedést ne akadályozzák a figyelmetlenül parkoló sofőrök.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bekecs u. 78

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A busz haladási oldalán kellene a parkolást tiltani. Az iskola oldalán továbbra is parkolhatnának. De igy, hogy mindkét oldalon parkolnak össze-vissza, nem túl szerencsés. A busz haladási oldalán évek...
  • sike csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Nagyon jó, hogy, amit egy táblával meg lehetne oldani nem teszi, akit illet. Viszont a tömegközlekedés biztosítása a Fővárosi Rendészeti Igazgatóság feladata. A XVI. kerületi közte...
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bekecs utcai iskola környezetében az utcában a KRESZ általános szabályai érvényesek. A busz ezen a szakaszon egyirányban közlekedik, és szabályos várakozás esetén a szükséges h
    ...
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére