Megoldott

Gyűlik a szemét

Anonim Járókelő

Budapest 10. kerületében az Üllői úti Burger king sarkánál hónapok óta gyűlik a szemét... Ha a környéken több szemetes volna, talán javulna a helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út 110-112

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönet a segítségért. Ma reggelre már eltünt a szemét! :)
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott TV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Kolozsvári utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Autódarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére