Megoldatlan

Gazdátlan telefon fülke

Már több mint 1 év üveg tető nélkül áll a telefon fülke a nem rég felújított Károly körúton. Csak Budapesten olyan állapotban vannak a telefon fülkek és a busz megállok.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Van fejlemény az ügyben?
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, ezúton igazoljuk vissza, hogy ügyfélszolgálatunk fogadta e-mail üzenetét.
    A levelében foglaltak megválaszolásáig szíves türelmét kérjük.
    Kérjük, erre a le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Varga Laszlo bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére