Megoldott

illegális szeméthegy

Anonim Járókelő

Illegális szemét a János és Gusztáv utca sarkánál az amúgy is elhanyagolt területen.
Sejtésem szerint a szemben lévő irodaházból vihették oda a sittet, ott korábban felújítási munkák voltak.

A Gusztáv utcáról hiányzik az utcatábla, nem ártana pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jártam arra, a szemetet elszállították, gondolom a kerületgazdának köszönhető.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy intézkedjenek az illegális hulladék elszállításáról.

    Molnár László
    XVI. kerület Polgármesteri Hivatal
    Kerületfejleszt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hell Dávid
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére