Megoldott

Mindig piros a lámpa

Az Ecseri úti metrónál ( a Népliget felől a Határ út irányába) a kerékpársáv mellett üzemelő kerékpáros közlekedési lámpa délutánonként nem vált zöldre. Tegnap két, kedden három gyalogos zöldet vártam ki, mellyel párhuzamosan régebben a kerékpáros lámpa is zöldre váltott, mióta azonban a kereszteződésben lévő sárgán villogó káoszt felszámolták, ez a lámpa nem vált zöldre. Ellenkező irányban reggelente enged a lámpa, de délutánra megmakacsolja magát.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 145

Hozzászólások

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a Bp. Közút korrekt válaszát! Természetesen a kijavítást is, a héten tapasztalta, hogy működik, nagyon örültem neki!
    Annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy szerintem kicsit elbeszéltünk eg
    ...
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett probléma két külön elemre bontható.
    A bejelentkezés esetében nem kijelzett szabadjelzés működési hibára utalt, amelynek elhárítására intézkedtünk a jelzőlámpa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin! Lehet esetleg tájékoztatást kérni az illetékesektől, hogy miért nem javították még meg a lámpát?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin! Szeretném, ha újra jeleznék a problémát az illetékeseknek!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma délután megint nem működött sajnos, kivártam két gyalogos zöldet, de a kerékpáros jelzőlámpa nem váltott és a gombon sem világított a "várjon" felirat. :(
  • K. Edina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, köszönjük szépen!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IX. Üllői út - Ecseri út csomópontban észlelt, rosszul működő kerékpáros jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a kerékpárosok számára kihelyezett nyomógomb h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel is engedett a lámpa a Határ út irányából a Népliget felé, de ahogy visszapillantottam, a szemközti lámpa piros volt.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gulyás Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére