Megoldatlan

Rendezetlen környék

Anonim Járókelő

Tisztelt Hölgyem, Uram!

Érdeklődnék, hogy van-e rá mód, hogy az Erdért sportpálya rendezettebb legyen.

Évek óta találhatóak eldobált bútorok, különböző tárgyak, halmozódó műanyag zsák és faág kupacok a pályán, és mellette.

Tekintettel többek között a megszépült környezetre, mint pl. a Dagály sétány , ami közvetlenül a pálya mellett található, olyan jó lenne, ha rendezettebb képet mutatna a környék.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Bodor u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg mindig ott a rengeteg szemet mint ahogyan a foton is lathato. A markologep csak a mellette levo palyarol hordja el a salakot, MIKOR SZALLITJAK EL AZ EVEK OTA FELYGULEMLO SZEMETET???
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    XIII. Kerületi Polgármesteri Hivatal Építésügyi Osztály részére elküldve.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ágnes, továbbra is ugyanígy néz ki a teniszpálya melletti rész sajnos, nem történt fejlemény azóta. Ott vannak az elszáradt faágak, nejlonzsákok, fotel. csak pár apró lom tűnt el.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    Az alábbi bejelentésben jelzett hulladéklerakások magánterületen találhatóak. Társaságunk nem rendelkezik hatósági jogkörrel, ezért a bejelentést
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Dísztárcs´ák
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre csak halmozódó hulladékok
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért kell eltűrnöm a lakhelyemen ezt a disznóólt?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kidobták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére