Megoldatlan

elhagyott auto

karambolozott elhagyott.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület a Duna pláza magánterülete: a közúti forgalomban való részvételre alkalmatlan jármű tehát nem közterületen áll, azzal kapcsolatban sem az önkormányzatnak, sem a közterület-felügyeletnek nin...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Közlekedési Felügyelőség

  • Bozóki Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszámnélküli Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű közterületen áll

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére