Megoldott

Üres dézsák

A VIII. ker Horváth Mihály tér végén (Német utca felől) van két teljesen üres dézsa. Kérem ültessenek fákat/virágot, egyre több erre a gyalogos, hadd lássanak valami szépet. A probléma elhárításában közreműködő személyek segítségét köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    szépek :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért is csipem a JVSZ-t, mert egy-egy bejelentés nem csak addig fontos náluk, amíg "megoldva"/"megoldatlan" státusszal lezárjuk, hanem utána is odafigyelnek. Idén már volt muskátli a dézsákban, most...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány begónia még küzd az elemekkel. :)
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a kihelyezett virágládákba 2014. július 15-én, ládánként 25-25 db egynyári begónia került elültetésre.
    Köszönjük bejelentését, amennyiben a jövőben Józsefvárosi
    ...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma a kocsiból láttam, hogy tele volt begóniával! Köszönöm az intézkedést! :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Asszonyom/Uram!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Budapest Józsefvárosi Önkormányzat Képviselő-testülete 11/2014. (III.13.) sz. rendeletében 2014. június 30. és 2014. július 13. között igazgatási...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Sági Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére