Megoldatlan

Undorító kanapé maradvány az Üllői út melletti fasorban

Kérem, a T. Illetékest, hogy a képen látható foszladozó bútormaradványt minél előbb eltávolítani legyen szíves a közterületről!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 240

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Hivatalunk Városüzemeltetési Irodájához érkezett, onnan Zöldprogram Irodánkhoz továbbított, 00025105 számú, névtelen bejelentő által benyújtott lakossági panaszra/ bejelentésükre az alá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét és mocsok KöKi-n

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kőbánya-Kispest (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szemét lerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oriold Máté
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére