Megoldott

Szabálytalan kerékpársáv jelzőtábla összamatricázva

Kérem, a T. Illetékest, hogy a jelzőtáblát legyen szíves letakarítani a matricától!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hunyadi u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De jó fejek vagytok ;-)
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi! Bőven, a Streetview felvétel 2018 júniusi. :)
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Már jelezve, de csak ígéret van a tábla cseréjére. https://goo.gl/xHytSZ
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegyük hozzá, hogy a tábla sem szabályos. Kerékpársávot jelző tábla esetén a nyilak közti vonal sárga kellene legyen (ld. a KRESZ 117/a ábráját)...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Simonyi Zsigmond utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó kerékpársáv felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére