Megoldatlan

Akadálymentes út javításra szorul

Anonim Járókelő

A hűvösvölgyi nagyréten az akadálymentes erdei ösvényes több deszka elkorhadt, kitört. Így használhatatlan és balesetveszélyes a hasznalata.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagykovácsi utca 113551

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Erdészetünk az alábbi bejelentésüket köszönettel megkapta.
    Tájékoztatom, hogy a Nagyrét parkberendezéseinek karbantartása, festése jelenleg zajlik. Kollégáim hamarosan az akadálymentes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A terület gondozását a Pilisi Parkerdő Zrt. végzi. mint azt a honlapjukon is jelzik, az alább linkelt oldalon a honlapjukon említik is a bejelentés tárgyát, a tanösvényt:

    http://pa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem sok minden. Ma voltam. Tobb deszka hianyzik, vagy torott
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére