Megoldott

Gaz(tenger)

Újpest Anonymus utca egy jelentős szakaszán az űt és járda közötti szakasz eléggé elhanyagolt. És aújpest Városgondnokság telephelye továbbra is ez utcában van.
Az a baj, hogy látszik a nemtörődömség. Most nyilván szegélynyíróval nekiesnek, aztán otthagyják a miszligre vágott szemetet és füvet, és ott fog éktelenkedni, amíg be nem lepi hó. Miért van az, hogy növényzetre közellenségként tekintenek az emberek, amivel csak a gond-baj van??! Pusztítani kell, ütni-vágni. Pedig kis odafigyeléssel, rendes fűnyíróval ápolt füvet lehet(ne) előállítani és az utca ékévé válhatna ez a zöld sáv. De erre sosincs idő és akart... inkább hórukk munkával letolják a gonosz gazokat és ki jól végezte dolgát hazamnennek. :-(

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentő visszajelzése alapján "Megoldott"-ra zártuk!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994. (VIII.1) Fővárosi Közgyűlési rendelet 3. § (1) bekezdés a) alapján az ingatlan tulajdonosának /kezelőjének/ használójának kötelezettsége
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétmállott a térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Benőtte a fa a térkövet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lakkozó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére