Megoldott

Koszos, állandó szemét a villamos síneken és a megállóban

Anonim Járókelő

A Kőbányai út / Könyves Kálmán körút 28-as villamos megállója folyamatosan undorító, szemetes, koszos.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 41c

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület jelenleg takarítva. Az ügy lezárható.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0036995/2017

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (24848)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • A Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    ...és az Orczy tér felé még rosszabb a helyzet!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betontömbök a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Sírkert út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Horror kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kőtörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére