Megoldatlan

Rákóczi híd, budai felhajtó

A Rákóczi híd budai felhajtóján kb 1 éve megváltoztatták a forgalmi rendet.
Eddig a Dombóvári út felől a hídra 1 sáv vezetett rá, jelenleg ez a forgalmi sáv a hídra felhajtás előtt megszűnik, így gyorsítósáv hiányába balesetveszélyes a hídra történő besorolás.

Kérem vizsgálják felül, mi értelme volt ennek a megoldásnak, mely rengeteg autósnak bosszúságot és torlódást okoz. Amennyiben van rá mód állítsák vissza az eredeti forgalmi rendet.

Továbbá szeretném jelezni, hogy itt a felhajtóban több az úthiba, valamint hiányoznak a burkolati jelek is, kérem ezt is pótolják.

( A képen az eredeti forgalmi rend látható, mindkét irányból 1-1 sáv számára biztosítva volt a hídra történő megfelelő felhajtás)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út & Rákóczi híd & Szerémi út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 24825 számú megkeresésre az alábbi választ adjuk.

    Tisztelt Bejelentő !

    A Dombóvári útról a Rákóczi hídra történő felhajtásnál a sávkiosztás a Szerémi útról érkező közúti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha oda egy lámpa kerülne. Így mind a két sávot lehetne felhajtáshoz használni, csökkentve ezzel a torlódást a dombóvárin, és a besorolás nem lenne veszélyes. Ezt...
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zoltán K. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére