Megoldatlan

Járdahiba javítás után otthagyott limlomok

Kérem, a T. Illetékest, hogy a terelőoszlopokat és a hozzájuk tartozó talpakat legyen szíves elszállítani a helyszínről!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 184

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Györkös Attila visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Az eszközök elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [L
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó kerékpársáv felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mészáros Lőrinc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére