Megoldott

Sérült oszlop

A tükröt tartó oszlop megnyeklett. Funkcióját betölti, de egy törékeny dologgal az ilyesmi elég félelmetes.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ipar u. 13

Hozzászólások

  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, kérünk ne tekintsd személyes sértésnek ha egy másik felhasználó visszajelzést küld a bejelentésedről. Ezt minden felhasználó szabadon megteheti bármelyik bejelentéssel kapcsolatban....
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm munkátokat! Látom hogy elkészült. Arra járok dolgozni. :/
    Mit kell tennem hogy ne kapjak még egy ilyen hasonló okos hozzászólást???
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    ezt megcsinálták már, pár napja láttam
  • Magyar János visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlop helyreállítására megtörtént. A tükör beállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Magyar János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Dandár köz (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott, kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére