Megoldatlan

Kátyús csatornafedél

József körút 55-57 előtt egy csatorna fedő körül igen lepukkant állapotot mutat az aszfalt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 55

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia János!
    Köszönjük visszajelzésed a probléma megoldásáról, de az olyan bejelentések státuszát, melyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és megoldatlanként lettek lezárva, mert megoldásuk több i...
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlanról kérem megoldottra állítani!!!
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült!!! Szép munka! Bringával is kifogástalan! ;-) Köszönöm szépen!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Magyar János visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A József krt. 55-57 előtt az aknafedlap süllyedését és a hibájának javítását Társaságunk a Fővárosi Csatornázási Művek felé jelezte.

    Üdvözlettel:
    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemelteté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Magyar János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére