Megoldatlan

Ócska oszlopok ligete a üzemanyagtöltő állomás mellett

Kérem, a T. Illetékest, hogy a kidőlt, üresen álló, elhagyott, rozsdásodó, a környezetet jelentősen elcsúfító oszlopokat, illetve maradványaikat legyen szíves kiásni a földből és eltávolítani, ha már nincs rájuk szüksége. Ha pedig hasznosítani szeretnék reklám, vagy egyéb célból, akkor legyenek szívesek azt kulturált formában, lefestve és folyamatos karbantartás mellett gyakorolni!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, 90016 303

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Srácok, szerintem az a tippem, hogy azokat az oszlopokat és maradványaikat az üzemanyagtöltő állomás hagyta úgy.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentés alapján helyszíni ellenőrzést végeztünk és megállapítottuk, hogy ilyen típusú oszlopokat részvénytársaságunk nem helyezett ki és nem is üzemeltet.

    Üdvözlett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy kép:
  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Akácfa szétfeszíti az aszfaltot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elviselhetetlen bűz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Maláta köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére