Megoldott

úttestre lógó növényzet

zavaró az úttestet jelentősen szűkítő növényzet, mely egy része ráadásul tüskés.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    lezárható, megoldva
  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    a probléma megoldva, köszönet érte :)
  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva, köszönet érte mindenkinek...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram,

    munkatársam az Ön által jelzett szakaszon az elvégezni szükséges munkákat felmérte. A kerületi fasorok ápolási feladatait végző vállalkozótól a gallyazást megrendeljük.
    Szíves jelzésé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Járókelő Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpa probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István tér (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kötelező haladási irány tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére