Megoldatlan

Jelzőtábla elé belógó faág

Anonim Járókelő

Admin frissítés: Tisztelt Budapest Közút, megoldható lenne a tábla áthelyezése? Ld. Kerület válasza. Köszönjük.

A Kenyeres és a San Marco u. sarkán egy jelzőtábla elé benőtt a fa ága, így a tábla csak pár méterről látszik.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, San Marco u. 37

Hozzászólások

  • Matók Ágnes lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Matók Ágnes megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kenyeres és a San Marco u. sarkán egy jelzőtábla elé benőtt a fa ága, így a tábla csak pár méterről látszik."-ról "Admin frissítés: Tisztelt Budapest Közút, megoldható lenne a tábla áthelyezése? Ld. Kerület válasza. Köszönjük. A Kenyeres és a San Marco u. sarkán egy jelzőtábla elé benőtt a fa ága, így a tábla csak pár méterről látszik."-ra.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy nem tervezzük a belógó fa metszését, mivel az gyakorlatilag az egész fát érintené, ami nem igazán kívánatos. Az említett ke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére