Megerősítésre vár

Szabálytalanul kihelyezett jelzőtáblák

A Gellért tértől délebbre a sétányon két gyalog- és kerékpárút tábla is az úttest baloldalára van kihelyezve, ezálltal nem felel meg az 1/1975. (II. 5.) a közúti közlekedés szabályairól szóló KPM-BM együttes rendelet 10. § (3) bekezdésében foglaltaknak. A táblák így nem a sétányra hanem a rakpartra vonatkoznak (ami nyilván tévedés). Kérem a táblákat a KRESZ-nek megfelelően áthelyezni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 1

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblák lelettek szerelve, illetve áthelyezve. A probléma megoldódott. Köszönjük!
  • Rózsa Ábel visszajelzésére vár.

  • K. Edina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Műegyetem rakparton a Szent Gellért térnél a gyalogos- és kerékpárút jelzőtáblái közül a K épület bejáratához közelebb lévő tábla nem a nyilvántartásuk szerinti irányba mutat, a
    ...
  • Csapó Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    "Minden út bringaút!"
    Tessék ide szépen feltölteni és nevetni/zsörtölődni a többin ezzel együtt: http://minimalmass.hu/mubu/
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A rakpartra vonatkozik. A rakpart bringa-séta út innentől. Csak lehet hogy véletlenül túl magasra tették ki. Arra van szabály, hogy az úttest (rakpart) felülete fölött nem lehet 8-10 méterrel?
  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére