Megoldatlan

Elhagyott autó

Elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldódott. az autó eltünt.
  • Bozóki Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté!
    A Zichy Mihály és a Geduly utca között van egy több sávos parkoló.
    Ha szembe állunk a 10 emeletes házzal, akkor a háztól a legtávolabbi sorban, jobb oldal a legszélén áll hónapok óta. Mög...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Körül tudnád írni, hogy pontosan hol is található az említett elhagyatott autó, mióta áll ott, stb.?
    Köszönöm.
  • Bozóki Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott taxi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Zichy Mihály utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére