Megoldott

életveszélyes üvegtáblák az út szélén

Anonim Járókelő

XIV. Szatmár utca 86 előtt rengeteg "ottfelejtett" üvegdarab hever egy állványban, az egyik különösen életveszélyes, közvetlenül az út szélén van, kerékpáros, kisgyerek bárki számára veszélyt jelent. jó ideje ott van már. mellette van egy elhagyott, szeméttárolónak használt skoda pick up is

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szatmár u. 88a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze igazad van. Én nemrég költöztem az utcába, el sem bírom képzelni hogy nem zavart eddig senkit...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Valószínű,élőben nem néztem meg.Az már engem nem zavar.Azt is elég volt elintézni,hogy az üvegeket és a roncsot elvigyék pedig nem is az utcában lakom.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    király :) akkro gondolom maradt a rengeteg zöldhulladék :)
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma a skodát is elvitték.
    Rendszám nélküli fehér Skoda Favorit Pick Up, elszállítás ideje és helye: 2017.12.13. 09:20 perc, Budapest, XIV. kerület, Szatmár utca 86/A szám elől.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállítva.
  • Sági Katalin (admin) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    hű ez szuper hír, köszönöm :) reméljük a szembe szomszéd (üveges) nem pakolja újra tele.. megnézem én is holnap
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva,köszönöm.Ha változás van írj rám a bejelentésemnél,újraküldöm.
    Tisztelt Bognár Úr!

    A tegnapi napon járőreink észlelték, hogy az üvegek közterületről történő eltávolítása - mindkét helyen - m...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindegy kié,hatóság értesítve lett.Roncsot elviszik ha a tulaj nem viszi el./2-3 hónap/Jegyző meg küldi a felszólítást az üveg miatt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem tudom, a telek mindig rendben van, kiér az Erzsébet Királynéig. a kuka (Skoda) funkcionál továbbra is
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Az üres telek tulaja vajon ő lehet?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    a kép lemaradt
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    szaporodnak, úgy látszik a szembe szomszéd a bűnös:
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    igen ott, annyi a változás, hogy "valaki" leszerelte a rendszámot a kukának használt autóról...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez az üvegkupac mellett van ezt bejelentettem már.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    probléma megoldás első lépése... ma láttam
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nézd meg a bejelentéseimnél.Zugló csak rendszám nélkülieket visz el.Átlagban 2-3 hónap mire elszállítják.Egy részüket felszólításra elviszi a tulaj,amiket nem azt a rendészet viszi el.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi, akkor nekilátok, ha lesz kis időm. főleg rendszám nélküliek vannak.
  • K. Edina hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékesek a törvény értelmében csak a rendszám nélküli autókat szállíttathatják el. De elküldjük a rendszámos bejelentéseket is (kitakarással természetesen), azonban erre a válaszra lehet számítani.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    mert, ha érdemes én lefényképezem mindet...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi az érdeklődést. kíváncsi leszek... arról van híred, hogy az úttesten ott felejtett gépjárművekkel Zuglóban miért nem történik semmi? vannak rendszámosak is, illetve a nélküliek is. téglán állók...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkérdeztem,hogy mi ennek az eljárásnak a lényege.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A főváros köztisztasági rendelete értelmében az ingatlan tulajdonosa köteles gondoskodni az ingatlan előtti járda, valamint a
    ...
  • Sági Katalin (admin) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bognár Úr!

    A gépjárművet a tegnapi napon kiértesítettük, a közterületen elhelyezett üvegek ügyében közigazgatási hatósági eljárást kezdeményeztük.

    Tisztelettel:

    Dr. Füle Ferenc
    jogtanácsos
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nevetséges a környékbeliek hozzáállása. Egy hazzal odébb "palota" lakópark, gondolom nem egy kisgyerek van, mégse gond ez... Meg az 5-6db állandó roncs autó sem, illetve a gondozatlan közterületek sem...
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    2014-es googl utcakép.Milyen közömbös emberek laknak ott ha még most is ott van?Lomtalanításkor miért nem vitték el?Volt már egy pár azóta.
  • Eszter (admin) elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kezdődő lerakóhely.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fischer István utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére