Megoldatlan

Szemét

Szemét

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Máriahegy dűlő

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Nagy David visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Tisztelt Járókelő.hu!

    Kérem, hogy a bejelentés illetékessége tekintetében a Pilisi Parkerdő Zrt.-t szíveskedjenek feltüntetni, ugyanis a lerakott hulladék mennyisége nagyságrendekkel meghaladja Óbuda
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Nagy Dávid Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelete helyszíni szemlét fog tartani és amennyiben a lerakott hulladék mennyiségét m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Nagy David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes zsákok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megborult szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére