Megoldatlan

Szabálytalan ereszcsatorna

A társasház ereszcsatornájának kivezetése oly módon van megoldva, hogy a lefolyó víz, vastag sugárban, épp az út közepén landol. Elég ijesztő, kicsit veszélyes nyáron és nagyon veszélyes télen, ha például egy méretes jégcsap képződik a végén.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, VI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Csontos László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő vészhívók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vörösmarty utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem pontos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pontos Idő Kft.
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Újabb molinó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BFKH VI. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére