Megoldatlan

Szeméttároló?

Eredeti funkciója nem a szemét lerakás lehetett, de már arra is alig "alkalmas". Lehet hogy elbontani kéne az egészet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 4

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Most kezdték el felújítani a területet, reméljük ez is eltűnik! :)
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Barkóczi Dávid visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barkóczi Dávid Úr!

    Tájékoztatom, hogy kormányzati támogatással, a 2018. évre kapott parkfejlesztési támogatás felhasználásával a nyári hónapokban indul a terület felújítása. Parkolóhelyek lé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Barkóczi Dávid hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekelne az Önkormányzat válasza hogy mikorra tervezik ezt a tér rehabilitációt és addig tényleg nem lehet vele mit kezdeni? Örülnék ha újra elküldenétek nekik...
    Köszi
    Dávid
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez jelenleg ilyen. Nagyon rosszul nez ki szerintem. Legalabb vmivel fedjek be ideiglenesen
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barkóczi Dávid Úr!

    Bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy önkormányzatunk az egész terület felújítását tervezi, a felújítás keretében pedig elbontásra kerül a problémás be
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az „Szeméttároló?” tárgyú, 24352 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben szereplő terület, amelyen a beton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az „Szeméttároló?” tárgyú, 24352 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentésben szereplő terület, amelyen a beton
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-122527/2017-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az adott szemetes utcabútort már korábban bejelentették hozzánk. Link:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/18064/kotormelekes-szemetes-kornyezet-a-szepvolgyi-uton-lajos-utca-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Barkóczi Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes Zöldterület

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére