Megoldatlan

Hibásan beállított jelzőlámpa

A XVII. kerületben, a Pesti úton, a Szent Kereszt Felmagasztalása templomnál lévő jelzőlámpa hibásan van beállítva. Amikor a gyalogosok piros jelzést kapnak, a városból kifele tartó irányban az autók zöld jelzést kapnak, viszont a város felé tartó sávoknak közel 30 másodpercig még pirosat mutat a lámpa. A késleltetésnek semmilyen forgalomtechnikai oka nincs, semmilyen egyéb irányból való behaladási lehetőség nincs, semmi nem indokolja a késleltetést, viszont nagyon zavaró.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 88-154

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Pesti út 136. szám előtti jelzőlámpával kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk.
    A tárgyi jelzőlámpás gyalogos-átkelőhely a Pesti úton lévő hangolt rendszer rész
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Juhász Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kíváncsi leszek, vajon van-e valami "rejtett" oka ennek a beállításnak, pl. hogy inkább itt torlódjanak az autók mint a Bakancsos-Cinkotai közt (a tűzoltóság végett), vagy ilyesmi...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére