Megoldott

Járdahiba

Tisztelt Címzett!

Csepelen a Katona József utca – Kolozsvári utca kereszteződésétől a Táncsics Mihály utca felé haladva a járdán több kátyú is van, amiben a babakocsi megakadhat.
Kérem, intézkedjenek javításukat illetően!

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2256&authkey=!AGxyarWAKZJWCUw&ithint=folder%2c

Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/Katona+J%C3%B3zsef+utca+30/@47.42649,19.077354,3a,90y,187.13h,55.26t/data=!3m4!1e1!3m2!1s2mjcvmHwz4qIbwRmJ8MrjQ!2e0!4m2!3m1!1s0x4741e7fa5cd1ea03:0x1bbcd4c2afab12e9!6m1!1e1

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént az aszfaltozás is! :) http://1drv.ms/1uASpGP
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a visszajelzéseket!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A munkálatok elkezdődtek... :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére