Megoldatlan

Feketeházy János úti beton lezárásokat eltávolították

A Feketeházy János út krt. végén található útelzáró beton tömböket ismeretlenek eltávolították így most az autók nagy sebességgel hajtanak be és ki az eddig lezárt területre.
A helyzet a folyamatosan kereszt irányú gyalogos és kerékpáros forgalom miatt nagyon balesetveszélyes.
Jó lenne ha vissza kerülnének a még ott lévő beton elemek és vissza kerülne még pár, hogy teljesen megszűnjön az autós átjárás és vissza álljon az eredeti állapot.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feketeházy János út

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz alapján a most megnyitott részt nem fogják újra bezárni. Másik bejelentést kezdtem hogy kezeljék akkor a balesetveszélyes helyzetet.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Már a járdán állnak. Nem lehet belátni. Nagyon balesetveszélyes.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Én napi szinten arra járok munkába és nem koricáló egyetemista vagyok a járdát használom (használnám) Nem egyszer láttam, hogy eszetlenül nagy tempoban hajtott ott át kocsi oda és vissza. A hét elejé...
  • Kiss István hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig sem volt ez forgalomtól elzárt terület, csupán zsákutca az Irinyi felől... "Nagy sebességről" szó sincs ebben a szűk kereszteződésben. Ilyen alapon zárjuk le a campus többi útját is?! Ez, és a t...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Tóth Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hamarosan kidőlő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Zólyomi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Laufenauer utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Járdán kerülés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére