Megoldott

Szemetes a corvin körúti autóbuszmegálló környéke

Kérem, a T. Illetékest, hogy a buszmegálló környékén a rézsün és az úttest mellett szétszórt szemetet legyen szíves összetakarítani!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 188

Hozzászólások

  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Egyesület részére
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    2017. 09. 25-én hivatalunk Városüzemeltetési Irodájához érkezett, onnan Zöldprogram Irodánkhoz továbbított 00024244 számú, névtelen beje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a nagy lapot, összeszedték a kisebb hulladékokat.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Madàrürülèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: KÖKI Terminál
    Kőbánya-Kispest M (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pákozd utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére