Megoldott

XXI. Századi Szemetes

Tisztelt Címzett!

Csepelen a Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskolától nem messze (Az egyik képen bekarikáztam a körülbelüli helyet) az egyik szemetesnek csak a tartóoszlopa van meg, maga az edény hiányzik róla, ottjártamkor egy vödör volt ráakasztva. Kérem a szemetes pótlását!

Képek: https://onedrive.live.com/redir?resid=BB8318FCFDE241C1!2164&authkey=!AFGyq5SlJnjHvHQ&ithint=folder%2c.jpg
Google Utcakép: href="https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1" class="link--default link--info" rel="nofollow" target="_blank" https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1" rel="nofollow" target="_blank" title="title="https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1">https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1">title="https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1">https://www.google.hu/maps/@47.422757,19.090319,3a,15y,252.82h,87.25t/data=!3m4!1e1!3m2!1sbiGWVU5DqF82OrPmHsrmkA!2e0!6m1!1e1

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, most a mellette lévő hiányzik, úgyhogy jelenthetem be azt is :(
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Mikor legutobb néztem akkor a vodor mar nem volt ott, de az edeny nem volt potolva. Ennek jopar honapja, azota nem jartam arra. A jovoheten valamikor megnezem mi a helyzet és irok.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez ott lehet még, pótolták?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére