Megoldatlan

Hiányzó utcanév tábla

Hiányzik az utcanév tábla a Sasvár utca és a Sasfészek utca kereszteződésében!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasfészek u. 42

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem küldjék újra, a helyzet változatlan!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére