Megoldatlan

Parkolási nehézségek

Nem értem, hogy vajon hogy miért festenek fel így parkoló helyet egy új beruházás során. Tűzcsapon vagy oszlopon parkoljon az autó?

Probléma helyszíne
Budapest Fehérvári út 202

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

  • Nagy László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tudtommal a BKK Közút vette át az utat a tűzcsappal, oszloppal, felfestéssel együtt.
    Még egyszer kérdezem, miért van parkolóhely darabka oda festve ahol nem lehet parkolni hiszen rövid a hely???
    Nem l...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    A Fehérvári úton a járdán a jelzett helyen korábban nem lehetett várakozni. A szemben lévő kocsiszín beruházás alakította ki a járdán a lehetőséget a várakozásra, így most már a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nagy László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres kresz tábla oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebrafelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: Budapest Közút
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére