Megoldott

Rossz állapotú járda a megállóban

A Tátra téri buszmegállóban lévő járda erősen elhanyagolt, kátyús, rossz állapotban van. A különböző aszfaltcsíkok között is nagy a hézag, az embernek figyelnie kell hová lép.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 99

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Fenntartjuk, hogy a hibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapján vagyunk kénytelenek rangsorolni, és javításuk a rangsor alapján történik, melynek megtörténtéig...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma jelenleg még nincs megoldva.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. XX. Tátra téri buszmegállóra vonatkozó járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk. Tájékoztatjuk, hogy a hibákat azok veszélyess...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    A problémás járdaszakasz a XX. kerületi Önkormányzat illetékességébe tartozik.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.

    Útüzemeltetési osztály

    ________________________________
    Ezen ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok! Kérem a bejelentést újraküldeni.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az Ön által jelzett hibákat megvizsgáltuk. A burkolat hiányos járdaszakasz (XX. ker. Kossuth L. u. 99.) kijavítása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. A buszmegálló járda bur
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületi gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére