Megoldott

Kátyús járda

Az 51-52-es villamos Kossuth Lajos utcai megállójában az egyik ház tövében található az alábbi kátyú a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Jókai Mór u. 69

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radnai Dóraverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a Bp. XX. 51-52-es villamos Kossuth Lajos utcai megállójában az egyik ház tövében található címre vonatkozó járdahiba bejelentését. A hibát nyilvántartásba vet...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az Ön által jelzett úthiba (XX. ker. Jókai M. u. - Kossuth L. u. villamosmegálló) kijavítása nem tarozik Társaságunk feladatkörébe,
    a hibával érintett járdaszakasz üzemeltetője a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdaaszfalt alatt üreg van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületi gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére