Megoldatlan

Az elmaradt lomtalanítás hatására szaporodik az illegális szemét-lom kirakása

Kérem, a T. Illetékest, hogy a jelzett helyszínen lévő lomokat legyen szíves elszállítani a zöldterületről! Helyszín: az egykori tapétabolt melletti zöldterület. Iletve ugyanitt, az éjszakai buszmegálló környékén is több lom, szemét van elszórva a garázs rézsüjén. Ezek elszállítását is kérem egyben!

Köszönettel:

Gy. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 190

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Matók Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Történt fejlemény a bejelentéssel kapcsolatban?
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Egyesület részére
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Cím!

    Hivatalunk Városüzemeltetési Irodájához érkezett, onnan Zöldprogram Irodánkhoz továbbított 00023632 számú, névtelen bejelentő által beny
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a lomot, szemetet a pavilon mellől. A buszmegállónál elszórt szemetet otthagyták.
  • XIX. kerület Kispest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Kispesti Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Csoportja a varosgazd@kispest.hu e-mail címre megküldött elektronikus levelet megkapta, annak feldolgozása folyamatban van.

    Patek Gábor
    irodavezető...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Györkös Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Toldy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bontási hulladék az utcai zöldben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kossuth Lajos utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére