Megoldott

Beszakadt aknafedél a kerékpársávban

A kerékpársávon rendszeresen szabálytalanul parokolnak a gépjárművek. Mostanra meg is lett az eredménye, beszakadt az egyik aknafedél a Pizza Forte előtt. :-(

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Példátlan dolog történt, amiért persze nagy dícséret jár: már a bejelentés napján megcsinálták! Köszönet érte.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    Tájékoztatjuk, hogy a helyszínt megvizsgáljuk, megtesszük a szükséges intézkedést a fedlap cseréjére.

    Soucek Magdolna
    ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sártenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lócitrom az Árpád hídi kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Árpád híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Biciklitároló 2.0

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére