Megoldott

Szemétkupac

Lomok hetek óta kint vannak

Probléma helyszíne
Budapest Ulászló u. 47
Szemétkupac bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Rozgonyi-Sipos Melinda bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elpusztult galamb

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére