Megoldatlan

Gazos, ápolatlan járdaszakasz

Elszáradt vagy még élő gaz a kerítés tövén, elhalt növényi részek és csikk a járdán.
és ez egy ovodai kerítés...

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszelt Bejelentő!

    A fent jelzett probléma megoldása iránt 2014. év júniusában (az erről való értesülésemet követően) intézkedtem.
    A tisztítási munkák elvégzéséről az óvoda vezetése által készített,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fentiekben Ön által közzétett állapotról tudomást szeretve felhívtam a járda fenntartásáért felelős szervezetet a szükséges intézkedések (járófelület megtisztítása és tisztán ta...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán lévő kosz, avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    István úti járda felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Villanyoszlop melletti támfa kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Batthyány utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére